Mercedes-Benz SmallRepair.

Na drobne ślady codziennej działalności.

Samochód dostawczy eksploatowany jest często codziennie, przez co nieuchronnie narażony jest na pewne uszkodzenia. Od uderzenia kamienia, mającego wpływ na bezpieczeństwo, po zarysowania, szkodzące wizerunkowi Państwa przedsiębiorstwa.
Nasi specjaliści zapewniają wydajną i kompetentną naprawę takich uszkodzeń z najwyższą starannością w każdym szczególe. W trosce o długotrwałe utrzymanie wartości Państwa samochodu dostawczego.
Punktowe metody SmallRepair to korzystna droga, aby w najlepszy sposób, a przy tym możliwie niskim kosztem przywrócić bezpieczeństwo i wygląd Państwa Mercedesa.

Defekty we wnętrzu: naprawa zamiast machnięcia ręką.

Kierowca, pasażerowie czy przewożony ładunek mogą pozostawiać najróżniejsze ślady właśnie we wnętrzu. Jednak zdarzające się na co dzień drobne uszkodzenia nie muszą pozostawać widoczne.
Otarcia na obudowach z tworzyw sztucznych czy drobne pęknięcia i dziury w tapicerce siedzeń często można bez problemu usunąć w ramach naprawy elementów z tworzyw sztucznych i tapicerki Mercedes-Benz SmallRepair.

Uszkodzenia elementów z tworzyw sztucznych: usuwanie uszkodzeń zamiast wstawiania nowych elementów.

Pryskający żwir i ciasne przejazdy pozostawiają często ślady na zderzaku, listwach ochronnych i osłonach w Państwa samochodzie dostawczym.
W ramach naprawy elementów z tworzyw sztucznych Mercedes-Benz SmallRepair możemy usunąć mniejsze dziury, pęknięcia lub zadrapania i w wielu przypadkach uniknąć kosztownej i czasochłonnej wymiany całej części.

Uszkodzenia lakieru: lakierowanie punktowe zamiast całopowierzchniowego.

Nienaruszony lakier zapewnia nie tylko niezależny wizerunek całego samochodu, ale także chroni nadwozie przed czynnikami atmosferycznymi i korozją.
W ramach naprawy lakieru Mercedes-Benz SmallRepair nie trzeba w przypadku mniejszych uszkodzeń lakierować całego elementu, a tylko uszkodzone miejsce. Stosowana przez nas precyzyjna metoda lakierowania punktowego daje znakomite wyniki, dzięki czemu Państwa Mercedes odzyskuje swój znany blask.

Uszkodzenia szyb: naprawa zamiast wymiany.

Uszkodzenie szyby przedniej samochodu na skutek uderzenia kamieniem ma wpływ także na Państwa bezpieczeństwo. Jest to bowiem jeden z elementów zwiększających odporność nadwozia na skręcanie. Jeśli zostanie ona naruszona, nie będzie można zagwarantować jej wytrzymałości przede wszystkim w sytuacjach krytycznych.
W ramach naprawy szyb Mercedes-Benz SmallRepair oraz stosowanej przy tym specjalnej żywicy, możliwe jest usunięcie większości drobnych uszkodzeń często bez konieczności wymiany całej szyby – szybko, trwale i korzystnie cenowo.
W przypadku naprawy szyby towarzystwo ubezpieczeniowe przejmuje z reguły także Państwa udział własny, dzięki czemu nie ponoszą Państwo żadnych kosztów. Jeżeli konieczna będzie jednak wymiana szyby, dealer Mercedes-Benz przedstawi Państwu atrakcyjną ofertę i wymieni szybę na idealnie dopasowaną Oryginalną Część Mercedes-Benz.

Wgniecenia: wypychanie zamiast wyklepywania.

Mały defekt nie musi być powodem do wielkiej irytacji.
W ramach naprawy wgnieceń Mercedes-Benz SmallRepair można niejedno mniejsze wgniecenie bez problemu wygładzić metodą wypychania: za pomocą specjalnych narzędzi, a przede wszystkim z wyczuciem. Ważne jest, aby nie uszkodzić lakieru.

Państwa korzyści w skrócie:
  • Najnowocześniejsze metody i innowacyjne procesy naprawcze
  • Brak czasochłonnej i kosztownej wymiany całych części
  • Stosowanie wysokiej jakości materiałów
  • Niezawodna jakość bezpośrednio od producenta
  • Duże kompetencje wysoko wykwalifikowanego personelu serwisowego

Bezpłatnych i niewiążących porad udzielają autoryzowane serwisy Mercedes-Benz.

Szczegółowe informacje i terminy uzyskają Państwo w najbliższym autoryzowanym serwisie Mercedes-Benz.
Jego pracownicy bezpłatnie i niewiążąco doradzą, w jakich sytuacjach SmallRepair będzie sensowną alternatywą większych napraw.