Naprawy powypadkowe Mercedes-Benz.

Aby naprawić każdy szczegół Twojego bezpieczeństwa.

W kwestii napraw powypadkowych proszę zaufać naszym ekspertyzom:
Naprawy powypadkowe w warsztatach Mercedes-Benz przywrócą pierwotną formę i funkcjonalność. W trosce o długotrwałe utrzymanie jego wartości. A przede wszystkim dla Państwa bezpieczeństwa.

Duże kompetencje wysoko wykwalifikowanego personelu serwisowego.

Bezpieczeństwo Państwa i Państwa pasażerów to dla nas najważniejsze kryterium. Dlatego też istotnym celem napraw powypadkowych w warsztatach Mercedes-Benz jest rozpoznawanie i usuwanie ewentualnych uszkodzeń w oparciu o kompleksowy system urządzeń elektronicznych i zapewniających bezpieczeństwo.

Niezawodna jakość bezpośrednio od producenta.

Nasi specjaliści znają Państwa Mercedesa w każdym szczególe i przeprowadzają naprawy powypadkowe z najwyższą starannością.
Poddajemy starannej ocenie każdy pojedynczy przypadek i w ten sposób znajdujemy najlepsze rozwiązanie naprawcze dla Państwa pojazdu.

Wysokiej jakości, idealnie dopasowane Oryginalne Części i Narzędzia Mercedes-Benz.

Zapewniamy, że podczas napraw powypadkowych w warsztatach Mercedes-Benz nasi eksperci korzystają z wysokiej jakości Oryginalnych Części Mercedes-Benz, dokładnie dopasowanych do Państwa pojazdu.
Ponieważ nasze oryginalne części są konstruowane specjalnie dla Państwa samochodu dostawczego i poddawane intensywnym testom, są zawsze idealnie dopasowane do konkretnego pojazdu i gwarantują perfekcyjne współdziałanie wszystkich podzespołów w samochodzie.
Również wykorzystywane przez nas narzędzia oraz stosowane rozwiązania naprawcze spełniają surowe standardy jakościowe i dokładnie odpowiadają wymogom stawianym pojazdom Mercedes-Benz.

Szczegółowe informacje i terminy uzyskają Państwo w najbliższym autoryzowanym serwisie Mercedes-Benz.